Biebrzańskie Targi Twórczości i Sztuki Ludowej

Szanowni Państwo!

Tegoroczne Targi Twórczości i Sztuki Ludowej „Sto pomysłów dla Biebrzy” odbędą się w dniu 30 kwietnia (niedziela) przed budynkiem Centrum Edukacji i Zarządzania Biebrzańskiego Parku Narodowego w miejscowości Osowiec-Twierdza 8.

Zapraszam artystów, twórców oraz wystawców tradycyjnych wyrobów regionalnych do zgłaszania udziału w XXIII edycji Targów Twórczości i Sztuki Ludowej.

Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Targów oraz o wypełnienie formularza uczestnictwa. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 21 kwietnia br. Należy je przesłać listownie na adres: Biebrzański Park Narodowy, Osowiec-Twierdza 8, 19-110 Goniądz, na adres e-mail: Jerzy.Bachlinski@biebrza.org.pl, lub faksem na numer 85 738 30 21.

Telefon kontaktowy: 85 738 30 35

Pasjonatów przyrody biebrzańskiej, miłośników regionalnych wyrobów oraz wszystkich zainteresowanych zapraszam do uczestnictwa w imprezie. Oprócz możliwości zakupu dzieł sztuki ludowej i zdrowej żywności, proponujemy udział w warsztatach rękodzieła z twórcami, wykładach i pokazach filmów przyrodniczych. Na scenie prezentowane będą tańce ludowe i muzyka na żywo.

Zapraszam!

Andrzej Grygoruk

Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego  design by LEMONPIXEL.pl