Przytul karaluszka!

Park Narodowy „Bory Tucholskie” serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na ostatni przed wakacjami wykład z cyklu „Czwartkowe spotkania z przyrodą”. Odbędzie się on w czwartek 27 kwietnia br. o godzinie 18.00 w siedzibie Parku w Charzykowach (ul. Długa 33). Wykład pt. „Przytul karaluszka – czyli jak pokochać owady?” poprowadzi Pani Małgorzata Piotrowicz.

Świat przyrody jest fascynujący i wciąż nie do końca zbadany. Jego najmniej poznaną, lądową częścią, jest świat owadów, najliczniejszych zwierząt na naszej planecie. Podczas wykładu prelegentka spróbuje przekonać słuchaczy, że stworzenia te są wspaniałe, sympatyczne i niezwykle ludziom potrzebne. Na przykładzie jednych z bardziej nielubianych istot pokaże, że podziwiać, szanować, a nawet przytulać można karaluszki, ślimaki i inne maluchy. Pani Piotrowicz  serdecznie zaprasza również do poznania kilku swoich bezkręgowych przyjaciół.

Wszystkich zainteresowanych tą tematyką serdecznie zapraszamy na wykład. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 25 kwietnia br. na adres e-mail: b.grabowska@pnbt.com.pl lub tel. (52) 3355127. Ilość miejsc ograniczona.

/BG/design by LEMONPIXEL.pl